18.06.2026 r. klasy 4a i 5a wzięły udział w wycieczce do Hossolandu w Brojcach. Wyjazd był nagrodą za rok wytężonej pracy. Atrakcje w parku rozrywki przerosły nasze oczekiwania. Z radością i energią korzystaliśmy z zapierających dech w piersiach rollercoasterów, karuzel, łodzi i przepięknych widoków baśniowej krainy zabawy. Wycieczka była dla nas niesamowitą i niezapomnianą formą relaksu i integracji. Pełni wrażeń wróciliśmy do domu i już czekamy na nadchodzące wakacje.
Uczniowie klasy 4a i 5a