Świąteczna Paczka

Powiększ obraz

Witamy serdecznie. W dniu 20 grudnia 2021r., na konto Uczniów spłynęły obiecane pochwały, za pomoc w zorganizowaniu świątecznych paczek dla seniorów, z pensjonatu „Pod Sosnami” w Międzywodziu.

Jesteśmy zdumieni faktem,  jak wiele osób przyłączyło się do akcji Świąteczna Paczka. 20% uczniów Szkoły Podstawowej im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty przyczyniło się do tego, że święta, także w tak spokojnym i często smutnym miejscu, jakim jest pensjonat „Pod Sosnami”, mają szansę być radosne i ciepłe. Podarowaliście Kochani, starszym ludziom uśmiech, bezcenne!

Pochwały zostały wpisane:  w klasie 1a-jednej osobie, w klasie 2a-jednej osobie, w klasie 3a-jednej osobie, w klasie 4a- siedmiu osobom, w klasie 5a-trzem osobom, w klasie 5b- dziewięciu osobom, w klasie 6a siedmiu osobom, w klasie 7a-dwóm  osobom, w klasie 7b- czterem osobom, w klasie 8a- czterem osobom, w klasie 8b-czterem osobom. (ŁĄCZNIE 47 uczniów!.

Uczniom i Rodzicom,  zaangażowanym w akcję charytatywną,  dziękuję w imieniu pani pedagog Małgorzaty Janawy,  pani dyrektor Moniki  Hołdyńskiej oraz pensjonariuszy domu „Pod Sosnami”.

                                  opiekun Samorządu Uczniowskiego Renata Włodarczyk