Podium w projekcie

Powiększ obraz

W dniu 30 listopada 2021r. zakończyła się realizacja projektu Pamiątka z mojego dzieciństwa.
Lista osób, które przystąpiły do projektu to:
klasa 4a- Julita Bieć
klasa 5a- Mateusz Około-Kułak
klasa 5b- Lena Kilianek, Karolina Kosmała
klasa 6a Szymon Około-Kułak
klasa 7a- Maksymilian Nowak, Tymoteusz Skrzypczyk, Igor Zalewski, Aleksandra Salitra
klasa 7b- brak uczestników
klasa 8a- Maciej Kilianek, Aleksandra Kowal
klasa 8b- Piotr Kaczmarek
Łącznie, do realizacji projektu, w wyznaczonym terminie, czyli od 30 października 2021r.  do 30 listopada 2021r. , przystąpiło 12 uczniów.
Konkurs najlepszych prac, będący końcowym etapem projektu, został  zakończony i rozstrzygnięty o godzinie 15.30, zgodnie z regulaminem 30 listopada 2021r.. Wyniki pracy komisji w osobach: p. Andrzej Raźniecki, p. Kamila Bieć oraz p. Renata Włodarczyk można było poznać już dzisiaj (1 grudnia 2021r.) o godz. 7.30, gdyż prace, ze wskazaniem tych najlepszych, zamieszczone zostały na tablicach (pawilon IV parter).

Biorąc pod uwagę: staranność wykonania, bezbłędność tekstu, umiejętność zaintrygowania odbiorcy wybraną przez siebie jedną pamiątką, proporcje pomiędzy tekstem, a zdjęciem, oraz tzw. ogólnym wrażeniem estetycznym, za najlepszą pracę jury uznało plakat Aleksandry Kowal  z klasy VIII a prezentujący zbiór filmów „Scooby-Doo”. Drugie miejsce zdobyła uczennica klasy V b Karolina Kosmała, która zaprezentowała zdjęcie i opis swoich maleńkich dłoni, w różowej masie. Miejsce trzecie zdobył uczeń klasy VII a Maksymilian Nowak, dzielący się swoim zdjęciem w Mercedesie Cabrio.

Każdy z uczestników otrzymał pochwałę, za przystąpienie do projektu, ocenę celującą z historii, w kategorii udział w projekcie, natomiast autorzy trzech najlepszych prac otrzymali dodatkowo ocenę, w kategorii podium w projekcie.

Wszystkim angażującym się w projekt bardzo serdecznie dziękuję,  za poświęcony czas, który pokazuje nie tylko Wasz stosunek do przedmiotu, Waszą chęć wykorzystania możliwości zdobycia dodatkowej oceny, ale także Wasz stosunek do nauczyciela. To bardzo cenne, że chciało Wam się chcieć. Dziękuję i zapraszam do kolejnego projektu, niestety także w okrojonej formie, ze względu na obostrzenia pandemiczne, obowiązujące do końca roku szkolnego 2021/2022. Projektem tym będą „Źródła historyczne w moim domu”. Szczegóły w II semestrze br. szkolnego. Pozdrawiam serdecznie
                         koordynator projektu Renata Włodarczyk/Kronia.