Międzynarodowym Dzień  Pluszowego Misia i Andrzejki w jednym!

W Szkole Podstawowej im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie zebraliśmy ogromną ilość pluszowych zabawek oraz dużą ilość gier planszowych i puzzli.  Oprócz  tego zorganizowaliśmy w dniu 28 listopada sprzedaż przepysznych ciast upieczonych przez uczniów i ich mamy. Dziękujemy szczególnie MAMOM, bez których szkolna ciastkarnia nie byłaby tak apetyczna i kusząca, a wręcz zniewalająca.  Domowe cista, w ogromnej ilości sprzedawaliśmy nie tylko w szkole, ale także w  ZOOiK-u i Urzędzie Gminy w Dziwnowie. Dziękujemy bardzo za ciepłe przyjęcie naszych charytatywnych działań, gdyż  im więcej nas do pomocy, tym więcej możemy zrobić. Jak częstokroć podczas najróżniejszych akcji charytatywnych na skinienie ręki, chętni i ofiarni w pomaganiu okazali się dziwnowscy strażacy. To bardzo cenne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, móc na kimś polegać. Stokrotnie dziękujemy OSP w Dziwnowie, a  zwłaszcza panom: Markowi Ziębie i panu Robertowi Janiszewskiemu.

Dziękujemy uczniom działającym w Samorządzie Uczniowskim oraz uczniom uczęszczającym na zajęcia etyki, którzy swoim zaangażowaniem umożliwili zebranie rekordowej sumy 950 zł!!!

Dziękujemy komisji liczącej pieniądze w składzie: Lena Dąbkowska, Aniela jastrzębska, Amelia Hertmanowicz i Natalia Wrońska. Dowód wpłaty wkrótce przedstawimy na stronie szkolnej.

Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu, który z własnych funduszy,  zgromadzonych w roku szkolnym 2018/2019,  przekazał 100 zł, na dzisiejszy cel charytatywny.

Jak zawsze z pomaganiem wszystkim było do twarzy. Andrzejkowe wróżby w parze z działaniami pomocowymi, takie mamy dzieci w Dziwnowie- kochane z Was dzieciaki.

opiekun Samorządu Uczniowskiego Renata Włodarczyk i prowadząca zajęcia etyki Małgorzata Szumna