Sakrament bierzmowania

28 uczniów z naszej szkoły i ośmioro spoza naszej szkoły, w sobotę 25 maja 2019r.  przyjęło z rąk   ks. Bp Mariana Błażeja Kruszyłowicza sakrament bierzmowania   Była to uroczysta Masza Św. angażująca naszą młodzież w czytania, psalm, komentarze, procesję z darami i oczywiście podziękowania.  Ks. proboszcz Andrzej Miś i p. katechetka dbali głównie o religijne przeżycie sakramentu. Natomiast rodzice zadbali o piękną oprawę dekoracyjną kościoła, ubogacili procesję    z darami (ryba, chleb, miód), przygotowali posiłek dla ks. biskupa i zaproszonych gości a przede wszystkim zadbali o oprawę muzyczną, kiedy to jedna z mam pełniła rolę organistki i powołała  zespół muzyczno- wokalny.

Dziękujemy P. dyrektor Monice Hołdyńskiej i pozostałym nauczycielom, którzy razem z kandydatami świętowali w kościele pw. Św. Józefa w Dziwnowie przyjęcie sakramentu bierzmowania.

Przesłała A. Dzięcioł