Sukces naszych uczennic  na Festiwalu Piosenki  Żeglarskiej!

  23 marca 2019 roku, uczennice z naszej szkoły, wzięły udział w przeglądzie wokalnym   na Festiwalu Piosenki Żeglarskiej „Szum” w Mścicach ( koło Koszalina ). Był to już XIII festiwal. W konkursie wzięli udział uczniowie z wielu szkół podstawowych oraz szkół muzycznych.  Wokaliści byli oceniani w kategoriach: solista, duety, trio oraz zespoły wokalne. Jest mi niezmiernie miło przedstawić wyniki tego konkursu.

Decyzją jury nasza najmłodsza solistka Gabriela Kozłowska ( klasa II a )zajęła I miejsce  – kategoria klas I – III.    W kategorii solistów klas IV – VI  Olimpia Emeschajmer  ( klasa VI a ) zajęła II miejsce. 

Po raz pierwszy naszą szkołę reprezentowało też trio w składzie: Olimpia Emeschajmer , Aleksandra Kamińska (VI a ) oraz Klaudia Kazana ( VI b ). Dziewczyny zajęły zaszczytne II miejsce.

Serce publiczności podbił nasz zespół „Szkwał”, który w swojej kategorii otrzymał II miejsce. Gratuluję dziewczynom i życzę dalszych sukcesów na scenie.

Opiekun wokalny – Renata Klimecka