Festiwal Piłki Ręcznej

11 stycznia 2018 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Dziwnowie odbył się FPR o Puchar Burmistrza Dziwnowa. Była to druga edycja naszych zmagań, w których brało udział 6 zespołów. Z naszego zaproszenia skorzystały zaprzyjaźnione szkoły z Kamienia Pomorskiego – drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi jak również ze Szkoły Podstawowej nr 1.

W zawodach wzięło udział 60 zawodników i zawodniczek oraz 6 opiekunów. Miła i przyjazna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom. Jednak w odpowiednim momencie zawodnicy przypominali sobie w jakim celu się spotkaliśmy. Mecze stały na wysokim poziomie i wywoływały olbrzymie emocje. Rywalizowaliśmy systemem „każdy z każdym”. Tym razem jednak rozegrana została runda rewanżowa.
Wyniki poszczególnych meczy zamieszczamy poniżej (mecz i rewanż). Zawodniczki i zawodnicy z Dziwnowa byli „mało gościnni” i zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców wywalczyliśmy najwyższe miejsce na podium. Zawodniczki z Dziwnowa zdobyły w czterech meczach 26 bramek nie tracąc żadnej.
Bardzo chcielibyśmy podziękować panu Grzegorzowi Jóźwiakowi – burmistrzowi Dziwnowa, pracownikom MOSIK-u. Swoje podziękowania kierujemy również dla Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim. Dziękujemy Radzie Rodziców z Dziwnowa i wszystkim uczestnikom i trenerom. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Teresa Winiarska i August Wolniakowski

Dziewczęta
DZI – SP2 7:0 5:0
SP1 – SP2 1:1 0:0
DZI – SP1 8:0 6:0

Końcowa kolejność dziewczęta
1. DZI
3. SP2
4. SP1

Chłopcy
DZI – SP2 5:2 7:0
SP1 – SP2 7:1 3:5
DZI – SP1 4:2 7:1

Końcowa kolejność chłopców
1. DZI
2. SP1
3. SP2