Finał Czwartków Lekkoatletycznych

Już od kilku lat uczniowie SP Dziwnów najliczniej w powiecie uczestniczą w cyklu zawodów pod nazwą Czwartki Lekkoatletyczne, organizowanych przez UKS „Chrobry” w Międzyzdrojach. Dnia 7 czerwca odbyły się siódme – ostatnie w tej edycji zawody, na których podsumowano całoroczną rywalizację. Z naszej szkoły startowało 37 zawodników w kategorii klas I-VI i 15 z klas VII oraz gimnazjów. W klasyfikacji szkół podstawowych zajęliśmy trzecie miejsce, a gimnazjów – drugie. W klasyfikacji nauczycieli – Sabina Grela i Jerzy Janawa uplasowali się na drugich pozycjach. Nasi zawodnicy zdobyli 24 medale. Anna Rejchert osiągnęła w biegu na 300 m najbardziej wartościowy wynik tej edycji zawodów w kategorii klas VII i gimnazjów, a Natalka Lewandowska na 300 m – trzeci pod względem wartości wynik w swojej kategorii. Na Ogólnopolskie Finały Czwartków Lekkoatletycznych do Łodzi pojadą dwie nasze zawodniczki – Natalka Lewandowska, która trzeci raz będzie startować w finale oraz Weronika Wrońska.