W „andrzejki” nie tylko „andrzejki”.

30 listopada dużo działo się w naszej szkole. Oczywiście nie mogło obyć się bez wróżb andrzejkowych, które przygotował Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Dziwnowie, a konkretnie  Emilka Bieć, Wiki Szternal, Wiki Ciszewska oraz dwaj panowie: Łukasz Dymerski i Olek Nowakowski.
Oprócz tego miała miejsce także bardzo ciekawa inicjatywa uczennic  klas IV-VII, które w ramach etyki prowadzonej przez panią Małgorzatę Szumną, przygotowały „szlachetny bufet”. Rogaliki upieczone przez Agatę Sych, babeczki upieczone przez Olę Kamińską, czekoladowe ciasto przygotowane przez Fryderykę  Balzs- Zeuschner i pyszne, gorące tosty przygotowane z produktów zakupionych przez Natalię Donard,  pozwoliły zebrać znaczną kwotę pieniędzy, aby następnie przeznaczyć ją na paczki dla podopiecznych Domu Dziecka w Wisełce oraz podopiecznych Domu Opieki Społecznej  „Willa pod Sosnami” w Międzywodziu.  W naszej szkole od  dwóch tygodni trwa także zbiórka darów dla zwierząt ze schroniska w Sosnowicach oraz słodyczy dla starszych osób z pensjonatu „ Willa pod Sosnami”.  Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do tych szlachetnych akcji, gdyż z pomaganiem każdemu do twarzy, zwłaszcza w świąteczno- bożonarodzeniowej scenerii.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Renata Włodarczyk