Czwarta edycja Czwartków Lekkoatletycznych

W miniony czwartek, po lekcjach 33 uczniów naszej szkoły wzięło udział w ostatnich, czyli trzecich zawodach jesiennej tury Czwartków Lekkoatletycznych w Międzyzdrojach. Większość uczniów startowała już w tych zawodach w poprzednich edycjach, ale było też wielu nowicjuszy, którzy mieli szansę nauczyć się nowych umiejętności. Najcenniejszym doświadczeniem była możliwość startu z bloków i bieg po torach na tartanowej nawierzchni na prawdziwym stadionie lekkoatletycznym.  Wykorzystaliśmy też skocznię do skoku w dal, bo nasza szkolna jest nieczynna ze względu na zły stan techniczny. Uczniowie klasy siódmej natomiast, mogli wraz z gimnazjalistami spróbować swoich umiejętności w pchnięciu kulą – ci młodsi jeszcze nigdy dotąd tego nie robili. Wszyscy zawodnicy bardzo się starali godnie reprezentować naszą szkołę. Ustanowili wiele rekordów życiowych oraz kilka szkolnych. W miły i pożyteczny sposób spędzili to popołudnie na aktywności fizycznej oraz nawiązując nowe znajomości z uczniami z innych szkół. Wiosną będziemy kontynuować starty.

Przypominam, że w tych zawodach mogą brać udział wszyscy chętni uczniowie – wystarczy tylko zgłosić się do pani Sabiny, albo pana Jerzego! Nie ważne, czy masz lekkoatletyczny talent i do której klasy chodzisz!!! Chcesz aktywnie spędzić popołudnie? Przeżyć nową przygodę? Nauczyć się czegoś nowego? Sprawdzić swoje możliwości? – Weź udział w Czwartkach Lekkoatletycznych!!! Nie siedź w domu przed komputerem!

Sabina Grela i Jerzy Janawa