Piłki nagrodą za zwycięstwo w Czwartkach LA

Zawodnicy naszej szkoły zdominowali tegoroczną edycję Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych . W klasyfikacji końcowej wygraliśmy we wszystkich możliwych klasyfikacjach – w punktacji szkół, w punktacji nauczycieli, w ilości zdobytych medali – 22 krążki, w ilości startujących  – 52 uczniów, najbardziej wartościowy wynik – Ania Rejchert w biegu na 60 m, wynikiem 8,28s.

W nagrodę otrzymaliśmy 10 piłek o łącznej wartości 1000 zł, nauczyciel – profesjonalny stoper i gwizdek, a Ania – plecak. To zasługa wszystkich zawodników, którzy reprezentowali naszą szkołę w cyklu zawodów lekkoatletycznych przez cały rok szkolny.

Oto nasi medaliści:

Anna Rejchert  – I m. bieg 60 m, I m. skok w dal;

Natalia Lewandowska – I m. bieg 600 m, I m. skok w dal;

Natalia Donart – I m. bieg 300 m, III m. skok w dal;

Maja Surma – I m. bieg 300 m, III m. rzut piłeczką palantową;

Aleks Burakiewicz – I m. skok w dal;

Weronika Wrońska – II m. bieg 300 m, II m. skok w dal;

Arkadiusz Bieńkowski – II m. bieg 60 m, II m. skok w dal;

Michał Szumny – II m. bieg 300 m, III m. rzut piłeczką palantową;

Kornel Burakiewicz – II m. bieg 60 m;

Krystian Jankowski – III m. bieg 300 m, III m. skok w dal;

Kinga Teper – III m. bieg 300 m;

Karolina Pozorska – III m. bieg 300 m;

Mateusz Świstak – III m. skok w dal;

Krystian Teper – III m. bieg 300 m.

W tym roku na Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych do Łodzi pojadą trzy najlepsze zawodniczki z Dziwnowa – Ania Rejchert, Natalka Lewandowska i Natalka Donart. Gratulujemy i życzymy udanego startu.

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy zechcieli po lekcjach aktywnie spędzić czas, reprezentując naszą szkołę, Komisji Rozwiązywania problemów Alkoholowych za sfinansowanie wynajmu autokaru, paniom Beacie Jabłonowskiej-Naumuk, Małgorzacie Szumnej, Monice Jankowskiej, Ewie Karczmarek, Beacie Mazur, Marlenie Stria – za pomoc w opiece nad dziećmi.

Do przyszłego roku!

Sabina Grela