„Piłka ręczna”

DSC_3519 (1) DSC_3507 (1)16 dziewcząt podczas dodatkowych zajęć piłki ręcznej 19 stycznia 2017 r. W tygodniu spotykamy się cztery razy.  Uczestniczkami  tych zajęć czwartkowych  są głównie uczennice klas  III i IV. Są to bardzo ambitne i bardzo pracowite dzieci. Bardzo chętnie ćwiczą  i rywalizują. Tym sposobem powstała kolejna grupa dziewczynek uprawiających tą bardzo widowiskową dyscyplinę sportu. Dołączyły do starszych koleżanek które zostały Mistrzyniami Powiatu w szczypiorniaka. Już w lutym rusza projekt  „ZŁOTY WIEK- ZŁOTE DZIECKO” skierowany do najmłodszych dzieci w Naszej Szkole. Będą to głównie zabawy i gry wprowadzające w świat piłki ręcznej. Nie zabraknie zajęć  przybliżających technikę i przepisy gry. W ten sposób wszystkie dzieci w Naszej Szkole będą miały możliwość uprawiania piłki ręcznej. Zapraszamy serdecznie. A.W.

DSC_3466 DSC_3474 DSC_3482 DSC_3486 DSC_3492 DSC_3498