Zwycięskie „Jantarki”

W Kołczewie (10.01.2017 r.) po raz kolejny spotkały się zespoły dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej. Jechaliśmy przekonać się czy nasza praca podczas treningów i przygotowań wyznacza właściwą drogę. W pierwszym meczu spotkaliśmy się z gospodarzami pokonując ich 5:0. W kolejnym meczu zwyciężyliśmy zawodniczki z Golczewa 3:2. Okazało się,że był to najtrudniejszy mecz turnieju. Mecz był bardzo zacięty i jak się okazało grały dwa najlepsze zespoły.  Ostatnim meczem naszych zawodniczek było spotkanie z reprezentantkami Wolina . Miał on ogromne znaczenie, gdyż w przypadku przegranej nie udałoby sie zająć najwyższego miejsca na podium. Zwyciężyliśmy 6:3 i ten wynik  zadecydował o końcowej klasyfikacji turnieju. Miejsca zajęte przez poszczególne szkoły: 1. S.P. Dziwnów, 2. S.P. Golczewo, 3. S.P. Kołczewo, 4. S.P. Wolin. Kolejnym etapem rozgrywek jest finał regionu B. Staram się oby organizacja turnieju przypadła naszej szkole. Ze swojej strony chciałbym bardzo serdecznie podziękować  wszystkim dziewczętom, które przez  ponad rok aktywnie -dwa razy w tygodniu -uczestniczyły w zajęciach. Duże zaangażowanie, pasja, chęć pracy, wola walki to cechy dzięki którym tworzymy zespół. Te wspaniałe zawodniczki zasługują na wielkie brawa. Poniżej zamieszczam artykuł napisany przez jedną z uczestniczek zawodów – Julkę. Jeszcze raz wielkie gratulacje, A.W.

P.S. Już za chwilę rusza projekt  ZŁOTY WIEK- ZŁOTE DZIECKO skierowany do dzieci z klas 1-3 , wprowadzający elementy piłki ręcznej .

W dniu 10.01.2017 odbył się turniej piłki ręcznej dziewcząt  w Kołczewie .Po wielu trudach, wysiłku i współpracy odniosłyśmy sukces zdobywając I miejsce w zawodach. Wielkie podziękowania kierujemy  do Pana Augusta Wolniakowskiego  za przygotowanie do turnieju oraz za kibicowanie i wiarę w zwycięstwo. Dziękujemy także Pani Dyrektor za zgodę na wyjazd. Mamy nadzieję, że w następnych zawodach regionalnych także osiągniemy  sukces .

‘’SIŁA , ENERGIA , ADRENALINA!!!!! ,,

                                                                                 Julia Kaniewska

DSC_0019 DSC_0022 DSC_0030 DSC_0037 DSC_0042 DSC_0046 DSC_0049 DSC_0054 DSC_0055 DSC_0058 DSC_0064 DSC_0085 DSC_0100 DSC_0105 DSC_0108 DSC_0125 DSC_0139