Czwartki Lekkoatletyczne – zdobędziemy dużo medali

Z wielką satysfakcją pragnę poinformować, że całoroczny wysiłek naszych lekkoatletów przyniósł efekty. Według moich obliczeń dnia 2.06.2016r. podczas Finałów Miejskich II Edycji Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych, naszym zawodnikom zostanie wręczonych  23 medale. Niektóre osoby będą udekorowane dwukrotnie. Nasza szkoła zdobędzie puchar za drugie miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych – znowu zostaliśmy pokonani przez SP 1 Międzyzdroje – szkoda! Po jesiennej turze SP Dziwnów znajdowało się na pierwszej pozycji, ale na wiosnę uczniowie z międzyzdrojskiej szkoły liczniej brali udział w startach, dlatego nas pokonani. Nasi uczniowie dzięki osiąganiu wyśmienitych wyników i wytrwałości wywalczyli również puchar za pierwsze miejsce dla trenera. Przypomnę, że zawodnicy musieli systematycznie brać udział w tych zawodach w czwartki po lekcjach. Jesienią i wiosną odbyły się po trzy starty, podczas których wyniki lekkoatletów były przeliczane na punkty i sumowane. Systematyczność i wytrwała praca popłaca! Wyniki nie są jeszcze oficjalne, ale nie spodziewamy się jakichś znaczących zmian w punktacji. Mogę już teraz powiadomić, że na pewno trójka uczniów naszej szkoły pojedzie do Łodzi na Ogólnopolskie Finały Czwartków Lekkoatletycznych, które odbędą się w dniach 17-19 czerwca. Będą to: Natalka Lewandowska w biegu na dystansie 60 m, Ania Rejchert w biegu na 600 m i Kamil Przybyszewski – również bieg 60 m.

Wyniki są dostępne na stronie www.uks.jupe24.pl

Gratuluję i dziękuję za wytrwałość, za poświęcenie swojego wolnego czasu na godne reprezentowanie szkoły!

Sabina Grela

DSC00055 (1) DSC00076 DSC00141 DSC00145