Turnieju Piłki Nożnej

II MIEJSCE  W POWIECIE
Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny osiągnęli bardzo dobry wynik w Turnieju Piłki Nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży  Szkolnej. Zawody odbyły się 29 kwietnia 2016 r w Kamieniu Pomorskim.  11 zespołów zostało podzielonych na dwie grupy . My znaleźliśmy się w grupie sześcio- osobowej. Po fazie grupowej byliśmy na 1 miejscu. Wyniki poszczególnych meczów można zobaczyć na jednym ze zdjęć. W meczu o finał pokonaliśmy zespół z Wolina. W finale stoczyliśmy bardzo zacięty pojedynek z zespołem z Kamienia Pomorskiego, ze Szkoły Podstawowej nr. 1. Niestety był to mecz przegrany 2:0. Najzwyczajniej  zabrakło naszym zawodnikom  sił. Gdybyśmy byli w grupie z pięcioma zespołami, zagralibyśmy jeden mecz mniej a wtedy moglibyśmy sięgnąć po zwycięstwo w turnieju.  Ciekawostką pozostaje fakt że pierwszy i ostatni mecz zagrały te same zespoły. Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Sabina Grela  i August Wolniakowski

DSC_0712 DSC_0714 DSC_0719 DSC_0721 DSC_0731 (1) DSC_0734 DSC_0742 DSC_0759