Biegi przełajowe w Wolinie

Dnia 6.04.2016r. odbyły się na Wolińskich Błoniach Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 13 uczniów z klas IV-VI:  Natalka Lewandowska, Maja Surma, Ola Troszczyńska, Weronika Wrońska, Ania Rejcherd, Kornel Burakiewicz, Krystian Teper, Kamil Przybyszewski, Igor Arczyński, Adrian Bielecki, Wiktor Majnert, Artur Udycz i Piotrek Wojtkiewicz. Konkurencja była bardzo duża – od 30 do 50 uczestników każdego biegu. Najlepiej z naszej szkoły zaprezentowała się Natalka Lewandowska, która prawie cały dystans biegła na prowadzeniu, na finiszu lekko osłabła, ale nie dała się wyprzedzić i rzutem na taśmę, zwyciężyła. Równie dobrze poradziła sobie Ania Rejcherd, zajmując trzecie miejsce. Nasi pozostali zawodnicy również dzielnie walczyli, przybiegając na metę na dalszych pozycjach. To były pierwsze biegowe zmagania w tym roku. Już niedługo, bo 21 kwietnia, zaczniemy stary w wiosennej turze „Czwartków Lekkoatletycznych” – zabierzcie się ostro do pracy.

Sabina Grela i August Wolniakowski

Zdjęcie0254