Uczniowie naszej szkoły laureatami konkursu ogólnopolskiego!

W maju przeżywaliśmy występy naszych uczniów na VII Festiwalu Piosenki Wakacyjnej i Turystycznej. W środę, 3 czerwca 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Trzebiatowie. Przybyli na konkurs uczestnicy reprezentowali swoje szkoły, domy kultury, szkoły muzyczne i świetlice środowiskowe z różnych rejonów Polski. Mieliśmy możliwość posłuchać wykonawców z Piły, Złocieńca, Mielna, Gorzowa Wlkp., Bielsko – Białej, Koszalina, Kołobrzegu, Szczecina i wielu mniejszych miejscowości. Konkurencja była duża i poziom bardzo wysoki.

Naszą szkołę i gminę reprezentowali soliści: Olimpia Emeschajmer, Martyna Gaza, Estera Donart oraz zespół „Szkwał”. Jury doceniło talent i prezentację naszych uczniów. Miło mi przekazać radosną wiadomość, że w kategorii solistów klas IV – VI

Estera Donart zajęła II miejsce, a w kategorii zespołów wokalnych klas IV – VI

zespół „Szkwał” zajął I miejsce. Gratuluję wszystkim moim podopiecznym

i życzę powodzenia w następnych zmaganiach. Trzymajcie za nas kciuki, kolejny przegląd wokalny 10 czerwca w Świnoujściu.

Opiekun wokalny – Renata Klimecka

 

20150603_135528-1 (1)