Świąteczna pomoc

3W naszej szkole trwa piękna akcja pomocy dla dzieci z Domu Dziecka w Wisełce, które napisały listy do św. Mikołaja i oczekują na prezenty pod choinką. Pomysłodawcą spełniania dziecięcych marzeń jest Rada Uczniów Szkoły Podstawowej w Dziwnowie, która zorganizowała zbiórkę odzieży, obuwia, kosmetyków, książek oraz sprzedawała sianko na świąteczny stół. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną także na potrzeby dzieci- zakupione upominki zawieziemy im w Nowym Roku. Natomiast te rzeczy, które dostaliśmy od naszych uczniów, ich rodziców i nauczycieli św. Mikołaj odbierze osobiście i już dzisiaj dostarczy milusińskim z Wisełki.

Szczególne podziękowania za włączenie się do akcji składam Pani Barbarze Brzozowskiej, Pani Elżbiecie Klimeckiej, Pani Sabinie Greli, Pani Małgorzacie Szymańskiej, Panu Rafałowi Gutowskiemu, Państwu Ziębom, Państwu Troszczyńskim, Wiktorii Krupie, Emilii Bieć i Aleksandrze Dzioch.

Beata Jabłonowska-Naumuk
opiekun Samorządu Uczniowskiego

12