Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW piątkowy poranek, 27 czerwca 2014 r., w naszej szkole, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Zgromadziła ona wielu gości, rodziców, nauczycieli i uczniów, którzy żegnali absolwentów, dziękowali za wytężoną naukę i pracę oraz życzyli wszystkim dobrego, wakacyjnego wypoczynku.Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego. Następnie prowadzący, uczeń klasy VI a- Hubert Bielecki- zgłosił Pani Dyrektor, Barbarze Brzozowskiej, gotowość społeczności szkolnej do uroczystości. W swoim przemówieniu Pani Dyrektor podsumowała miniony rok szkolny, przypominając sukcesy uczniów oraz ważne wydarzenia z życia szkoły. Potem nastąpił miły moment składania życzeń oraz wręczania kwiatów przez Dyrektora ZOOiK i placówek oświatowych Dziwnowa. Głos zabrała także Pani Joanna Piwińska– Przewodnicząca Rady Miejskiej oraz Pan Krzysztof Latuśkiewicz- Sekretarz Gminy; wręczyli Oni Nagrodę Burmistrza dla najlepszej absolwentki szkoły, którą została Zuzanna Łukaszewicz. Natomiast nagrody dla uczniów, którzy najlepiej napisali sprawdziany ogólnopolskie, Nagrodę Dyrektora, Puchar dla Najlepszej Klasy oraz wyróżnienia dla uczniów ze Złotej Dziesiątki wręczyła Pani Dyrektor Barbara Brzozowska. Natomiast nagrody dla uczniów z sołectwa Dziwna ufundował Sołtys i Rada Sołecka Dziwnej.

Ważną chwilą było także przekazanie sztandaru szkoły przez ustępujący poczet sztandarowy młodszym kolegom. Tekst przekazania oraz ślubowania wzruszył nas wszystkich i przywołał wiele wspomnień z uczniowskiej ławy.
Przyszedł wreszcie czas na wręczenie świadectw; i to był ostatni oficjalny punkt programu.Po wyprowadzeniu sztandaru, z muzyczną dedykacją wystąpił Zespół Wokalny „Szkwał” pod kierunkiem Pani Renaty Klimeckiej. A na koniec Pani Dyrektor radośnie ogłosiła wakacje.
Uczniowie, wręczając kwiaty, dziękowali swoim wychowawcom, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi naszej szkoły.

Złota Dziesiątka Szkoły Podstawowej w Dziwnowie w roku szkolnym 2013/2014:
1. Zuzanna Łukaszewicz, klasa VI a- 5,92, zachowanie wzorowe
2. Emilia Bieć, klasa IV b- 5,75, zachowanie wzorowe
3. Marta Kiersztyn, klasa IV b- 5,58, zachowanie wzorowe
4. Aleksandra Dzioch, klasa IV b- 5,42, zachowanie wzorowe
5. Weronika Staszak, klasa V b- 5,33, zachowanie wzorowe
Jakub Piwiński, klasa V a- 5,33, zachowanie wzorowe
Łukasz Dymerski, klasa V a- 5,33, zachowanie wzorowe
Jakub Frątczak, klasa IV a- 5,33, zachowanie bardzo dobre
6. Aleksander Nowakowski, klasa V b- 5,25, zachowanie wzorowe
Oktawia Szymańska, klasa V a- 5,25, zachowanie wzorowe
Piotr Wojtkiewicz, klasa IV b- 5,25, zachowanie wzorowe.
Najlepsza klasa w roku szkolnym 2013/2014:
1. klasa IV b- średnia ocen 4,53
2. klasa VI a- średnia ocen 4,46
3. klasa V b- średnia ocen 4,27
klasa V a- średnia ocen 4,27
4. klasa IV a- średnia ocen 3,95.

Beata Jabłonowska- Naumuk ( opiekun Samorządu Uczniowskiego )

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA