Wieloboje lekkoatletyczne

Dnia 22.05.2014r. w na stadionie lekkoatletycznym w Międzyzdrojach wystartowali uczniowie naszej szkoły w powiatowych zawodach lekkoatletycznych. Naszymi sportowymi rywalami byli uczniowie dwóch szkół z Międzyzdrojów, z Wolina oraz Kołczewa. Podczas jednej imprezy sportowej zawodnicy zmagali się w indywidualnym trójboju lekkoatletycznym klas IV- V oraz drużynowym czwórboju lekkoatletycznym klas V-VI. W trójboju każdy z uczestników musiał wystartować w biegu na dystansie 60 m, oddać 3 skoki w skoku w dal i 3 razy rzucić piłeczką palantową na odległość. W czwórboju dodatkowo trzeba było pobiec  w biegu średnim, czyli dziewczęta 600 m, a chłopcy 1000 m. Nasi reprezentanci okazali się wspaniałymi sportowcami – drużyna chłopców w  czwórboju zdobyła srebrne medale, a dziewcząt – brązowe. W trójboju srebrny medal został nagrodzony Olek Nowakowski w biegu na 60 m. Jestem pełna podziwu dla naszych wspaniałych zawodników, którzy wszyscy, pomimo wielkiego upału, dzielnie walczyli o najlepsze wyniki. Na szczególny podziw zasługuje Jakub Sobotkiewicz, który pomimo tego, że nie ma predyspozycji do biegów średnich, dzielnie walczył z własną słabością na dystansie 1000 m, nie poddał się i dobiegł do mety. Dziękuję wszystkim naszym zawodnikom za wspaniałą, sportową postawę i życzę dalszych sukcesów!

Nazwiska uczestników zawodów:

Czwórbój dziewcząt:

Mazurek Patrycja kl VIa

Pozorska Dagmara kl Va

Łukaszewicz Zuzanna kl VIa

Borzęcka Kornelia kl V

Gaza Natalia kl Vb

Donart Estera kl Vb

Trójbój dziewcząt:

Pociask Zuzanna kl Va

Franczak Amelia kl Vb

Czwórbój chłopców:

Skrzypczyk Michał kl VIa

Walor Gracjan kl VIa

Michalski Patryk kl VIa

Bielecki Hubert kl VIa

Sobotkiewicz Michał kl VIa

Seniowski Konrad kl VIa

Trójbój chłopców

Barnatowicz Wiktor kl IVa

Matyjasik Jakub kl Va

Nowakowski Aleksander kl Vb

Majnert Wiktor kl IVa

Jakub Frątczak kl IVa

Ze sportowymi pozdrowieniami – Sabina Grela

12345678