Sportowa Majówka

 Jak co roku w maju, nasi uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w „Sportowej Majówce”, organizowanej przez LUKS „Bałtyk” i „głównodowodzącego”, jak zwykle wspaniałego, pana Jerzego Janawę! Liczne grono młodych biegaczy z naszej szkoły stawiło się wraz ze swoimi opiekunami na starcie. Pogoda sprawiła wszystkim psikusa i w połowie zawodów, zerwał się ulewny deszcz. Na szczęście najmłodsi zawodnicy ukończyli już swoje biegi i mamy nadzieję – zdążyli wrócić do szkoły. Starsze roczniki i ich opiekunowie, popisali się prawdziwą sportową postawą. Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych –  wystartowali i godnie reprezentowali Naszą Szkołę. Oto wyniki naszych uczniów:

Klasa I dziewczęta:

 • Milena Żemojtel – IIm.
 • Kinga Teper – IIIm.

Klasa I – chłopcy:

 • Arek Bieńkowski – IIm.
 • Bartek Kopeć – IIIm.

Klasa II dziewczęta:

 • Weronika Wrońska – IIm.
 • Karolina Pozorska – IIIm.

Klasa II chłopcy:

 • Patryk Słabolepszy – IIm.

Klasa III dziewczęta:

 • Anna Rejchert – IIIm.

Klasa III chłopcy:

 • Krystian Treper – Im.
 • Kamil Przybyszewski – IIm.
 • Igor Arczyński – IIIm.

Klasa IV dziewczęta:

 • Zuzanna Pociask – IIm.
 • Marta Kiersztyn– IIIm.

Klasa IV chłopcy:

 • Wiktor Barnatowicz – Im.
 • Wiktor Majchert – IIIm.

Klasa V dziewczęta:

 • Gracja Kalibabka – Im.
 • Estera Donart – IIIm.

Klasa V chłopcy:

 • Aleksander Nowakowski – Im.
 • Arkadiusz Wasilewski – IIm.
 • Kewin Hryszan – IIIm.

Klasa VI chłopcy:

 • Michał Skrzypczyk – Im.
 • Jakub Matyjasik – IIm.
 • Konrad Seniowski – IIIm.

Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych:

Dziewczęta:

 • SP Dziwnów – 739 pkt. – Im.
 • SP Kołczewo- 205 pkt. – IIm.
 • SP Wysoka Kamieńska – 137 pkt. – IIIm.

Chłopcy:

 • SP Dziwnów- 765 pkt. – Im.
 • SP Kołczewo – 227 pkt. – IIm.
 • SP Wapnica – 107 pkt. – IIIm.

Bieg rodzinny:

 • Rodzina Kalibabków – Im.
 • Rodzina Dyczko – IIm.

Gratulujemy wszystkim wyżej wymienionym, ale również tym, którzy wzięli udział w tej imprezie i dzielnie walczyli z przeciwnikami, dystansem i własnymi słabościami! Gratulujemy! W tej imprezie udział był najważniejszy! A organizatorom składamy serdeczne podziękowania za wspaniałą atmosferę i organizację imprezy! Do siego roku!

Sabina Grela

1711481810976532131214151619