Rekolekcje Wielkopostne

twtwwW dniach 7.03.2014-9.03.2014 odbyły się szkolne Rekolekcje Wielkopostne przeprowadzone przez ks. Andrzeja Kościuczyka sercanina z Warszawy. Ojca rekolekcjonistę wspomagały podczas spotkań rekolekcyjnych katechetki: Agnieszka Dzięcioł i Teresa Winiarska. W pierwszym dniu rekolekcji odbyła się msza święta, w drugim spotkanie z dziećmi w naszej szkole. Na zakończenie rekolekcji została przeprowadzona przez uczniów klas IV-V Droga Krzyżowa. Spotkania rekolekcyjne upiększyła swoim śpiewem Schola prowadzona i przygotowana przez panią Teresę Winiarską, oraz grupa liturgiczna (czytania, modlitwa powszechna), przygotowana przez panią Agnieszkę Dzięcioł. Wszystkim uczniom, nauczycielom naszej szkoły, bardzo serdecznie dziękujemy za udział w rekolekcjach, za zaangażowanie, za wszelką pomoc, za świadectwo swojej wiary. Dziękuję również panu Augustowi Wolniakowskiemu za pomoc w prowadzeniu Drogi Krzyżowej, jak również panu Markowi Ziębie i paniom woźnym.

Teresa Winiarska.

tw1tw3tw2tw4tw5tw7tw9tw6tw8tw10