Kolejny sukces zespołu „Szkwał” !

                                             statek-na-wzburzonym-morzu12 czerwca 2013 roku odbył się w Świnoujściu XI Festiwal Piosenki Żeglarskiej. W tym roku do konkursu przystąpili soliści i zespoły wokalne głównie ze szkół w Świnoujściu oraz uczniowie z Krępska, Krupska i Dziwnowa. Naszą szkołę reprezentował tercet w składzie: Estera Donart IV b, Natasza Dziągwa VI a, Agnieszka Kozłowska VIb. Dziewczyny zaśpiewały dwa utwory o tematyce morskiej- „Ballada o Wikingu” i „Parostatek”. Decyzją jury uczennice naszej szkoły zdobyły I miejsce, z czego jesteśmy bardzo dumni. Kończy się rok szkolny i kończą się przeglądy wokalne. W tym konkursie Natasza Dziągwa i Agnieszka Kozłowska reprezentowały naszą szkołę ostatni raz, gdyż od września zaczną edukację w Gimnazjum Publicznym „Pomerania” w  Dziwnowie. Dziękujemy za pracę i osiągnięcia w zespole wokalnym „Szkwał” i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                           Opiekun koła wokalnego – Renata Klimecka

f1f2f3f4