Wizyta niespodzianka

a128 kwietnia 2013r. w parafii św. Józefa w Dziwnowie gościł Ks. Abp Andrzej Dzięga, Metropolita Archidiecezji Szczecińsko- Kamieńskiej.  Ks. Abp ujął nas prostotą i serdecznością. Po Mszy Św. o godz. 12:00  miał czas, aby wysłuchać koncertu dziecięcej scholii.

Podczas koncertu indywidualnie błogosławił wszystkich chętnych.  Pomysł na wspólne zdjęcie wyszedł właśnie od Ks. Arcybiskupa. Z  okazji wspólnego zdjęcia z Metropolitą Szczecińsko- Kamieńskim  chętnie skorzystały także dzieci I komunijne i ich rodzice .

Na pochwałę w przygotowaniu Mszy Św. zasługują: Ignaś i Igor Arczyński oraz  Piotr Pociask, z kl. IIa, którzy nie mieli wiele czasu na nauczenie się modlitwy wiernych, ponieważ  wizyta biskupa diecezji była niespodzianką i z tej okazji należało szybko zmieniać treść modlitw i komentarzy. Szczególne wyróżnienie należy się Konradowi Seniowskiemu z kl. Va, który komentarz do darów przeczytał perfekcyjnie z dużym wyczuciem liturgii. Dziękuję pozostałym uczniom z Koła Liturgicznego: Oskarowi Bogucie, kl. Ia,  Krystianowi Teperowi z kl. IIa, Igorowi Bernasiukowi z kl IIa, Mikołajowi Dzięciołowi z kl. Ia, Natalii Kościołowskiej z kl. Va, Wiktorii Szczepankowskiej z kl. Va, Łukaszowi Dzięciołowi z kl. Va oraz dziewczętom ze scholii dziecięcej i  ministrantom!, że stanęliście na wysokości zadania i wspólnie stworzyliście miłą atmosferę.

Opracowała Agnieszka Dzięcioł 

B1B2B3B4B5B6B7B8