Rozstrzygnięcie konkursu

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY RÓŻANIEC

” JAK PACIORKI RÓŻAŃCA PRZESUWAJĄ SIĘ CHWILE,

NASZE SMUTKI, RADOŚCI I BLASKI.

A TY BOGU JE ZANIEŚ, POŁĄCZONE W RÓŻANIEC,

ŚWIĘTA PANNO MARYJO, PEŁNA ŁASKI.” 

 

W dniach 1-28.10.2012 r. trwał konkurs na najładniejszy różaniec. Wzięło w nim udział 50 uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Dziwnowie. Różańce zostały wykonane z różnych materiałów plastycznych i wyeksponowano je na wystawie w Kościele pw. św. Józefa w Dziwnowie. Przez 3 tygodnie mieszkańcy naszej gminy mogli podziwiać prace naszych uczniów, którzy włożyli  w nie wiele wysiłku i serca. Dnia 22.11.2012 r. jury konkursowe w składzie: ks. proboszcz Karol Wilczyński, p. Ewa Milczarek i p. Beata Jabłonowska- Naumuk, rozstrzygnęło konkurs i przyznało następujące miejsca:

KLASY I- III :

Im. – Julia Franczak, klasa III a

IIm. – Marta Kiersztyn, klasa III b

KLASY IV- VI :

 Im. – Oktawia Szymańska i Justyna Skrudlik, klasa IV a

II m. – Weronika Staszak klasa, IV b

III m. – Zuzanna Kruczek klasa, IV a

GIMNAZJUM :

 Im. – Mateusz Gural, klasa II a

IIm. – Patryk Wesołowski, klasa II b.

Jury wzięło pod uwagę pomysłowość, włożony trud, technikę i estetykę wykonanych prac.  Nagrody zostały ufundowane przez ks. proboszcza Karola Wilczyńskiego.

Uczestnikom konkursu dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy.

Organizatorzy:      Teresa Winiarska i August Wolniakowski