Bezpieczne wakacje 2011/2012 w SP Dziwnów

 

Jak co roku uczniowie naszej szkoły zanim udadzą się na oczekiwane wakacje , są do nich solidnie przygotowywani zgodnie  ze szkolnym programem profilaktykiBezpieczna i przyjazna szkoła, cykliczną akcją Policji i Szkoły „Bezpieczne wakacje”, a także Ogólnopolską Kampanią „Zachowaj trzeźwy umysł”. Dzięki tym działaniom uczniowie zdobywają wiedzę o tym, jak bezpiecznie spędzić wakacje w różnych warunkach i miejscach.

Tegoroczna impreza odbyła się 26 czerwca 2012, a rozpoczęła się apelem klas I – VI, na którym wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy.

Policjanci, M. Kostur i R. Urbański, wręczyli uczniom klas IV karty rowerowe. Pani M. Kostur wprowadziła uczniów w akcję „Bezpieczne wakacje”.

Na stoiskach przygotowanych przez klasy i nauczycieli, uczniowie zdobywali wiedzę o tym, jak bezpiecznie spędzić wakacje, a także doskonale się bawili.

Imprezę uświetnili występami artystycznymi Emilka Bieć, laureatka konkursu literackiego, Natasza Dziągwa – piosenką i Patryk Przygoda, który zagrał na akordeonie.

Poczęstunek – pyszne grillowane kiełbaski, przygotowała niezawodna Rada Rodziców.

Ta wspaniała impreza nie mogłaby się odbyć bez wsparcia finansowego Pana Burmistrza, za co uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Dziwnowie serdecznie dziękują.

Pedagog szkolny Zdzisława Herezo – Kaznowska; Bożena Dudkazdjęcia.