Biegi sztafetowe

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w powiatowych biegach rozstawnych w Międzyzdrojach w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Sztafeta dziewcząt 4×100 m w składzie:

Iga Pociask, Roksana Hryszan, Paulina Wdowiak i Wiktoria Zawadzka, zajęła trzecie miejsce.

Dziewczęca sztafeta szwedzka (100m, 200m, 300m i 400m) w której biegły:

Julka Sadowska, Anetka Zawiślak, Ola Lorent i Natasza Dziągwa, wywalczyła również brązowy medal.

Chłopcy natomiast zajęli w obu konkurencjach czwarte miejsce, a startowali kolejno:

Michał Skrzypczyk, Maciek Kokolus, Konrad Seniowski i Mateusz Franczak (4×100) oraz Piotrek Stańczyszyn, Jacek Kalibabka, Jurek Kalibabka i Adrian Stasiak (sztafeta szwedzka).

Na tych zawodach młodzi adepci sportu posiedli wiele nowych umiejętności. Nauczyli się startować z bloków, biegać po tartanowej nawierzchni, dokonywać zmian przekazując sobie pałeczkę sztafetową i przede wszystkim pracować w zespole, bo właśnie na tym polegają te konkurencje. Gratulacje dla wszystkich startujących, zwłaszcza dla zdobywczyń medali.