Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej oraz Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych

W sobotę 14 kwietnia w Kamieńskim Domu Kultury odbył się Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej oraz Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych.

Naszą szkołę reprezentowały: Natasza Dziągwa, Agnieszka Kozłowska, i Estera Donart.

Poziom konkursu był bardzo wysoki. Tytuł laureata konkursu w kategorii dziecięcej klas I-III otrzymała Estera Donart i to ona będzie 3 maja br. reprezentowała naszą szkołę oraz Powiat Kamieński  w Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. To już za nami. Przed nami dużo pracy ponieważ wokaliści i zespół wokalny „Szkwał” przygotowuje się do kolejnego konkursu. Tym razem będzie to reaktywowany po kilku latach   IV Festiwal Piosenki Wakacyjnej i Turystycznej w Dziwnowie.

Trzymajcie za nas kciuki.

 

                                                                              Opiekun zespołu wokalnego Renata Klimecka