Sejmik „Stop Nałogom” w Szkole Podstawowej w Dziwnowie.

29 marca odbył się, reaktywowany po wielu latach, Gminny Sejmik Stop Nałogom. Patronem tej imprezy była GKRPA i N w Dziwnowie. Uczniowie i nauczyciele bardzo aktywnie włączyli się w realizację zadań związanych z Sejmikiem. Nasza szkoła przygotowywała program związanym z uzależnieniem od alkoholu. Powstało wiele wspaniałych prac plastycznych. Najlepsze z nich zostały nagrodzone cennymi upominkami, których sponsorem był Urząd Gminy Dziwnów. Bardzo wymowną część artystyczną przygotowała, wraz z uczniami klasy IV, pani Renata Łapka. Prezentację naszej szkoły na Sejmiku zakończył występ zespołu „Szkwał”, działający pod kierownictwem pani Renaty Klimeckiej. W sejmiku uczestniczyły dzieci i młodzież ze wszystkich placówek oświatowych działających w Dziwnowie.

                                                                       Pedagog SP w Dziwnowie