Zimowe spotkanie czytelnicze w szkolnej bibliotece

 

22 lutego Biblioteka Szkoły Podstawowej w Dziwnowie zaprosiła uczniów klas I-III na spotkanie czytelnicze pod nazwą „Zima w literaturze”. Spotkanie zorganizowano w ramach realizowanego w szkole projektu czytelniczego „Cztery pory roku w literaturze”.

Było czytanie wierszy, wspólne śpiewanie zimowej piosenki oraz zabawa plastyczna „Bałwanek”. Dzieci zapoznały się z sekretami nazw zimowych miesięcy, opowiedziały też zebranym o swoich zabawach na śniegu.

Cieszy nas, że różnorodne formy pracy nad rozwijaniem zamiłowań czytelniczych naszych uczniów, które realizuje nasza szkolna biblioteka, spotykają się z zainteresowaniem ze strony  wielu młodych czytelników.

                                                                                          Nauczyciele-bibliotekarze z SP w Dziwnowie