Spotkanie wigilijno- noworoczne

Boże Narodzenie, to czas miłości, spokoju, wybaczania. To czas radości i smutków, dzielenie się z drugim człowiekiem dobrym słowem, czułym gestem.

Pamiętaj! Będą ludzie samotni, opuszczeni, niepotrzebni nikomu. I nikt z nimi słowa nie zamieni, nie zaprosi do stołu. Weź do ręki biały opłatek, choćbyś nawet nie miał go z kim dzielić. Życz szczęścia całemu światu, niech się wszystkie serca rozweselą.

Dnia 22 grudnia 2011r. w Sali gimnastycznej SP odbyło się spotkanie wigilijno- noworoczne dla osób starszych, niepełnosprawnych, podopiecznych OPS-u, emerytów i rencistów z naszej Gminy. Organizatorami byli: Burmistrz Dziwnowa- p. Grzegorz Jóźwiak, kierownik OPS- p. Agata Tarasiuk, dyrektor SP- p. Barbara Brzozowska oraz dyrektor MOSiKu- p. Maciej Atras. W czasie spotkania dzieci z naszej szkoły i Gimnazjum Publicznego zaspiewały kolędy, złożyły życzenia Radosnych Świąt, wszelkiej łaski Pana, by pokój zagościł w naszych sercach i nastrój świąteczny zawitał.

Teresa Winiarska