TENIS

W dniu 23.11. 2011 r. po lekcjach odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym. Były one finałem „Tygodnia z ping pongiem” w ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła z Pasją” jako rozbudzanie zainteresowań uczniów tenisem stołowym.

Zawody rozegrane zostały w 3 kategoriach. W meczach wzięło udział 22 zawodników ze Szkoły podstawowej w Dziwnowie. Rywalizacja była bardzo zacięta a umiejętności uczniów na wysokim poziomie.                                     Spotkanie finałowe, w kategorii chłopców starszych, między Jackiem Kalibabką a Patrykiem Przygodą zakończyło się decydującym setem 17:19 dla Patryka, który został Mistrzem Szkoły. Dwóch najlepszych zawodników z danej kategorii ma prawo reprezentować naszą szkołę w zawodach powiatowych w Międzyzdrojach.

Organizatorami zawodów byli Sabina Grela i August Wolniakowski. Życzymy wielkich sukcesów oraz zachęcamy do dalszego rozwijania tej pasji.

S.Grela, A. Wolniakowski

Wyniki  Mistrzostw Szkoły w Tenisie Stołowym

Uczniowie klas I-III

1. Przybyszewski Kamil         I m.
  2. Arczyński Igor                   II m.
  3. Liszewska Lena                III m.
  4. Arczyński Ignacy               IV m.
  5. Szymborski Jarosław        V m.

Dziewczęta klas IV-VI

1. Bondzio Aleksandra          I m.
  2. Zawiślak Aneta                  II m.