Konkurs na najpiękniejszy kącik przyrody – rozstrzygnięty.

Dnia 11 października został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy kącik przyrody.

Najpierw udałyśmy się do klasy I ,,b’’, której wychowawczynią jest p. Renata Klimecka. W ich kąciku znajdowały się różne ziarna, kasztany i żołędzie, które dzieci zbierały same. W samym  środku znajdowała się duża, pomarańczowa dynia, która przyciągała nasza uwagę.

Następnie udałyśmy się do klasy p. Ewy Trzebińskiej. Klasa II ,,a’’ zrobiła ludki z kasztanów, przyniosła dużo owoców i przygotowała jesienne, papierowe ozdoby.

Później odwiedziłyśmy klasę II ,,b’’. Ich wystawa była bardzo duża i zapierająca dech w piersiach. Znajdowało się tam dużo owoców i warzyw, były tam m. in. cukinie, jabłka, gruszki i dynie. Znajdowały się tam również zboża, jarzębina oraz kolorowe liście. Uwieczniłyśmy tą wspaniałą  wystawę zdjęciem dzieci i wychowawczyni p. Anny Krzewiny- Pelasik.

Potem poszłyśmy zobaczyć wystawę III ,,b’’, którzy są wychowankami p. Małgorzaty Szymańskiej. Ta wystawa była przepiękna i oddawała nastrój jesieni.

Kolejną wystawą, którą podziwiałyśmy była wystawa klasy p. Małgorzaty Szumnej- I ,,a’’. Ta najmłodsza klasa zrobiła bardzo ładną wystawę i widać było, że się napracowali.

Na koniec oglądałyśmy wystawę, której twórcą była klasa III ,,a’’, wraz z wychowawczynią p. Ewą Milczarek. Ich dzieło było bardzo duże, ponieważ w każdym miejscu klasy widać było jesienne ozdoby.

Wszystkie wystawy były bardzo ładne i mamy nadzieję, że uczniowie zawsze będą chętni do takich prac.

Pani dyrektor postanowiła nagrodzić cukierkami wszystkie klasy za ich pomysły i wkład pracy.

                                                                                                                                                                                                                                             Samorząd Uczniowski :   Aleksandra Bondzio i   Monika Łukaszew